B Serisi

Globalde Rekabet Gücü İçin Risk Sermayesi

Şirketiniz kendi pazarında gücünü kanıtlamış ve rekabet sağlam bir noktaya gelerek stabil kârlara ulaşmışsa, B serisi finansman alarak yeni ürünlerle yeni pazarları hedefleyebilir.

B Serisi Finansman Büyük Proje Maliyetlerini Karşılar

Mevcut pazarınızda ne kadar büyük paya sahip olursanız olun, yeni ürün/hizmet geliştirme, yeni pazarlara ulaşma ve yeni teknoloji geliştirme süreçleri büyük fonlamalar gerektirir. Şirketiniz böyle bir pozisyondaysa ihtiyacınız B seviye finansman desteğidir.

B Serisi Yatırım Sağlayacak Fonlar Neye Bakar?

Finans kaynakları B serisi yatırım yaparken belirli bir alandaki hareket kabiliyetinizi referans alarak yepyeni bir alandaki potansiyelinizi değerlemek zorunda kalır. Bu nedenle yatırım proje sunumunuz, mevcut pozisyonunuzun yeni hedeflerinize yapacağı katkıyı çok iyi anlatmak zorundadır.

B Serisi Yatırım Uzmanlık Gerektirir

B seviye girişim sermayesi yapabilecek finansman şirketlerinin sayısı nispeten sınırlıdır, çünkü fon serilerinde yukarı çıkıldıkça finans kaynağı alternatiflerinizin sayısı düşer. B serisi finansman için uzman destek almanız süreci hızlandıracak, daha büyük fon kaynaklarına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Estonel, Destekleyici Gıda Takviyesi Projesi İçin Seed Yatırım Aldı

Birinci yılını 1:1.27 yatırım değerlemesiyle kapatan Estonel, GCC (Arap Yarımadası) bölgesinde faaliyetlerine güçlenerek devam ediyor.

B Serisi Yatırım Başvuru Formu

  Artboard 1section5

  Ücretsiz Kayıt Oluşturun

  Artboard 1section7

  10 Günden Kısa Sürede Yatırımcılar ile Bir Araya Gelin

  Artboard 1section6

  İhtiyacınız Olan Finansmana Erişin

  B Serisi Sermaye İle Yeni Sınırlarınızı Çizin​

  Mevcut yapınızı yeni teknolojilerle, yeni çözümlerle büyütecek B serisi finansman almak için Devops Venture Capital’in veritabanına şimdi kayıt olabilirsiniz.​

  Daha Fazlası

  Benchmark ve Scoreboard

  Girişim sermayesi alma fırsatınızı
  test edin ve skorunuzu öğrenin.

  Yatırım Projesi Sunumu

  Sermaye talebinizi projelendirip
  yatırım kaynaklarına sunalım.