C Serisi

Büyük Yapıların Çevikliği İçin Fonlar

Global operasyonlarda manevra yapabilmek ve dev ölçekte girişimleri hayata geçirmek firmaların finansal hareket kabiliyetine bağlıdır. Çeviklik için ihtiyaç duyduğunuz C serisi Fonlara bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

C Serisi Yatırım İspatlanmış Başarılar Üzerine Kuruludur

Bugüne dek mevcut pazarınızı doldurmada, yeni teknolojileri geliştirmede, inovatif ürünleri pazara sunmada başarılı oldunuz ve şimdi sıra işinizi global ölçeğe almaya ya da devasa büyüklükte bir girişim yapmaya geldi. Bu seviyede fonlama ihtiyacı için geliştirilen yatırım türü C serisi finans desteğidir.

C Serisi Yatırımcının Hedefi Garanti Getiridir

C serisi ölçeğinde fonlamalarda yatırımcının motivasyon kaynağı getirinin büyüklüğünden çok riskin düşüklüğüdür. Bu sayede fon yönetimleri kendi paydaşlarına garanti getiri sağlayacaktır. Böyle bir durumda sizin hedefiniz de doğru pazarlıkla ve en iyi anlaşmayla bu fona ulaşmak olmalıdır.

C Serisi Fon Sağlamak İçin Konsorsiyumlara Ulaşmak

Büyük girişim sermayeleri için sıklıkla birden fazla kaynaktan faydalanılır. C serisi fonlamalarda en doğru konsorsiyumu oluşturmak için network yeteneğini ispatlamış yatırım danışmanlığı firmasından destek almanız, işletmenizin en iyi şartname koşullarına ulaşmasını sağlar.

Estonel, Destekleyici Gıda Takviyesi Projesi İçin Seed Yatırım Aldı

Birinci yılını 1:1.27 yatırım değerlemesiyle kapatan Estonel, GCC (Arap Yarımadası) bölgesinde faaliyetlerine güçlenerek devam ediyor.

C Serisi Yatırım Başvuru Formu

  Artboard 1section5

  Ücretsiz Kayıt Oluşturun

  Artboard 1section7

  10 Günden Kısa Sürede Yatırımcılar ile Bir Araya Gelin

  Artboard 1section6

  İhtiyacınız Olan Finansmana Erişin

  C Serisi Finansmanla Kendi Alanınızı Yaratın​

  Global ölçekteki büyüme planlarınızın ve çığır açıcı projelerinizin maliyetlerini C serisi finansmanla karşılamak için, kaydınızı şimdi oluşturabilirsiniz. ​

  Daha Fazlası

  Benchmark ve Scoreboard

  Girişim sermayesi alma fırsatınızı
  test edin ve skorunuzu öğrenin.

  Yatırım Projesi Sunumu

  Sermaye talebinizi projelendirip
  yatırım kaynaklarına sunalım.