Proje Yazım ve
Sunum Yönetimi

Proje aşamasında, yatırım almaya aday girişim planınız potansiyel yatırımcılara aktarılmak üzere sunum dosyası haline getirilir.

Sunum dosyanız, fırsatları somut verilerle görünür hale getirmeli, kapsamı açık ve anlaşılır olmalı, yatırımcıların muhtemel sorularını en baştan cevaplayabilmelidir.

HibeHizmet01

Yatırımcılar Neyi Önemser?

HibeHizmet01

Yatırımcıların ciddiye alacağı başarılı bir sunum, yatırım almaya aday girişiminizi etkileyen iç ve dış faktörlerin bugünkü yanı sıra uzun dönemdeki muhtemel pozisyonlarını da içermelidir. Böylece projenizin yatırım alma ihtimali artacak ve yatırım bütçesi büyüyebilecektir.

Doğrudan Proje Sunumu Yapabilirsiniz

HibeHizmet02

Yatırım projesi sunumu benchmark ve scoreboard süreçlerini takip edebileceği gibi bu süreçler olmadan da hayata geçirilebilir. Girişim yatırımı geçmişi olan firmalar, açık fırsatlar, güçlü bağlantılar ya da pandemi sürecinde olduğu gibi zamana karşı yarışılan durumlarda proje sunumu aşamasına doğrudan geçilebilir.

HibeHizmet02
HibeHizmet03

Projenizin Yazım Sürecini Şimdi Başlatmak İster Misiniz?

HibeHizmet03

Girişim kapitali çekmeye aday fikirleriniz, ürünleriniz ya da yeni pazar fırsatlarınız için proje yazım sürecini aşağıdaki formu doldurarak Devops Venture Capital uzmanlarının girişim sermayesi alma fırsatınızı değerlendirme sürecini şimdi başlatabilirsiniz.

Proje Yazım Başvuru Formu

contact form yeni
Artboard 1section5

Ücretsiz Kayıt Oluşturun

Artboard 1section7

10 Günden Kısa Sürede Uzmanlarımızla Buluşun

Artboard 1section6

İşinizi Geliştirmek için İhtiyacınız Olan Bilgilere Ulaşın

İnsana ve Teknolojiye Yatırım

Bugüne dek Roche Diagnostik, MTS İlaç, Lida Gold, Glove Türk, Vit Vitamin, Üsküp Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Intergenea gibi lider markalara risk sermayesi ve yatırım için projelendirme desteği sağladık.

Yerli ve yabancı fon portföyümüzle; fikir aşamasındaki projelerden, c serisi yatırımlara kadar finansman sağlıyoruz. Vizyonu olan girişimcilerin ve ileriye bakan firmaların yolunu açıyoruz.